predajna.jpg
bezpecnostne2.jpg
bezpecnostne1.jpg
interierove.jpg
interierove2.jpg
podlahy.jpg
klucky.jpg
sviecky.jpg
previous arrow
next arrow

Servis 0908 838 081

otváranie zabuchnutých a zamknutých dverí, servis vchodových dverí do bytov

 

Servis zabezpečujeme na bezpečnostné dvere Fornox, prípadne na iné značky (Adlo, Next, Bedex, ZAP,...) vyrobené na Slovensku a v ČR v zhode s STN.

Neotvárame čínske, rumunské ani iné "akože" bezpečnostné dvere bez certifikátu. Neotvárame interiérové dvere s obyčajným kľúčom (izbové) ani plastové, drevohliníkové alebo hliníkové dvere. Neotvárame autá !

V prípade záujmu o otvorenie takýchto dverí nás kontaktujte a po posúdení situácie sa technik vyjadrí, či je to možné otvoriť, alebo nie.

Máme jedného technika, špecialistu, ktorý sa venuje týmto činnostiam, ale zároveň má aj iné funkcie vo firme, tak prosím nehnevajte sa, ak niekedy nemôžeme prísť hneď, ako zavoláte.

Zabezpečujeme výmenu kľučky, vložky (fabky), prahu, tesnenia, priezoru na obyčajných, aj bezpečnostných vchodových dverách.

Bezpečnostné dvere

Bezpečnostné dvere sú nielen estetický, ale aj technicky prvok vášho domova, poradíme a vyberieme to najlepšie pre vás.

Podlahy

V našej ponuke nájdete podlahy laminatové, vynil, špeciálne, drevené veľkoplošné podlahy, lišty, podložky.

Interierové dvere

Interiérové dvere su dostupné v nespočotnom množstve variant materiálov , rozmerov , typu a štýlu presklenia , vitráží a typov osadenia.

Kľučky

Kľučky na dvere ponúkame od viacerých výrobcov, je ich veľké množstvo, čo do typov, materiálov i kvality.

Vchodové dvere

Ponúkame Vám dvere Benedoor slovenskej výroby, ktoré spĺňajú tie najprísnejšie kritériá a pevne veríme, že vás oslovia nielen kvalitou a svojim nadčasovým dizajnom, ale aj možnosťou výberu presne podľa vašich predstáv a potrieb.

Sviečky Yankee Candle

U nás v predajni nájdete aj "najobľúbenejšie sviečky na svete" YANKEE CANDLE

FORNOX
Erkado
Egger
Sapeli

Naša predajňa

Nitrianska 2014, 958 01 Partizánske

(autobusová stanica, medzi predajňou Hyza a eRzetkom)

Cookie súbory

Prevádzkovateľ webu Michal Lajcha - LM servis ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe súbory cookies pre zlepšovanie prostredia webových stránok, pre analytické účely. Ďalším prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie